Комунальний заклад "Вороновицький ліцей" Вороновицької селищної ради

Матеріально-технічна база

Територія ліцею – 6,5 га.

Ліцуй розміщений у окремій 3-поверховій будівлі, загальною площею 5390кв.м.

Приміщення було побудоване у 1987 році.

Навчальних кабінетів – 39 (серед них: математики (2), хімії, фізики, географії, біології, основ здоров’я, української мови та української літератури(2), зарубіжної літератури, англійської мови (2), інформатики(3), трудового навчання(3), початкових класів (12), практичного психолога та спортивна зала). Школа технічно забезпечена 9 мультимедійними проекторами, мультимедійними дошками. Для учнів  облаштовано внутрішні вбиральні. Медичне обслуговування учнів та персоналу забезпечує медична сестра та функціонує медичний кабінет.

Підвіз дітей здійснюють шкільні автобуси (250 дітей) . Організація підвозу дітей - 3 шкільних автобуса та автобус від перевізника (141 дитина).
У 2019-2020 н.р. в ліцеї організовано безкоштовне гаряче харчування для учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій, учнів ГПД – 7. Також організовано гаряче харчування за кошти батьків для учнів, які відвідують ГПД.

Приміщення ліцею: навчальний корпус, котельня.